.

.

New
GANFANREN Нордиските Стил Зад Вратата Грб Кука Виси Тремот Дупка-Слободен Модерна Личност Грб Кука Мода Метална Кука

GANFANREN Нордиските Стил Зад Вратата Грб Кука Виси Тремот Дупка-Слободен Модерна Личност Грб Кука Мода Метална

DEN 7890.24

Стока
Достапно.

Продолжување на Нордиските , линии се открие елеганција, да се подобри вкусот на животот, убавината е малку од животот.Направени од избрани железо материјал, не е лесно да се наведнуваат и не е лесно да се деформира.Домот мали украси, погодни за декорација на вашиот дом, а исто така се погодни за давање на пријатели.Иновативна форма и дизајн, различни од обичните украси, храбар употреба на чисто злато во боја, око-фаќање.Три-димензионални убавина е истакнат, благородна романса со модерна едноставен живот, и уметнички стил полн со вкус.Продолжување на Нордиските , линии се открие елеганција, да се подобри вкусот на животот, убавината е малку од животот.Направени од избрани железо материјал, не е лесно да се наведнуваат и не е лесно да се деформира.Домот мали украси, погодни за декорација на вашиот дом, а исто така се погодни за давање на пријатели.Иновативна форма и дизајн, различни од обичните украси, храбар употреба на чисто злато во боја, око-фаќање.Три-димензионални убавина е истакнат, благородна романса со модерна едноставен живот, и уметнички стил полн со вкус.Спецификација : име на Производ : рачно изработени ковано железо ѕид decoration Product материјал : metal Size : 61 X5x24cm Product тежина : околу 3~5 KGProduct процес : ковано железо фалсификување, фирма welding Product стил : модерна и simple Package list1 * Куки Ѕид Закачалка Забелешки : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Совршен украс за домот декорација, трпезариска маса или подарок за блиски.

Детали

Product name:
Handmade wrought iron wall decoration
Product material:
metal
Size:
61X5x24cm
Product weight:
about 3~5KG
Product process:
wrought iron forging, firm welding
Product style:
modern and simple
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
A perfect ornament for home decoration, dining table or a gift to the loved ones. :
Свеж

Избор на клиенти