.

.

New
GANFANREN Нордиските Стил Метална Кука Современ Дом Гинко Лист Ѕид Куки Внесете Вратата Дневна Соба и Спалната соба Тремот Декорација Кука

GANFANREN Нордиските Стил Метална Кука Современ Дом Гинко Лист Ѕид Куки Внесете Вратата Дневна Соба и Спалната

DEN 7668.96

Стока
Достапно.

На јадицата е елегантен и дебели, не му наштети на додатоци, и е издржлив.Дизајнот на кука можат подобро да се класифицира виси украси за да се спречи конфузија.Рабовите се мазни, на изработката е прецизен, и тоа не му наштети на вашите раце.Додавање на светлина декорација на домот живот, нека животот стил стане модерен, светлина, и елегантен.Таа е погодна за спалната соба, дневна соба, изложбена сала, вино кабинет, тремот и други сцени, полн со уметнички вкус.На јадицата е елегантен и дебели, не му наштети на додатоци, и е издржлив.Дизајнот на кука можат подобро да се класифицира виси украси за да се спречи конфузија.Рабовите се мазни, на изработката е прецизен, и тоа не му наштети на вашите раце.Додавање на светлина декорација на домот живот, нека животот стил стане модерен, светлина, и елегантен.Таа е погодна за спалната соба, дневна соба, изложбена сала, вино кабинет, тремот и други сцени, полн со уметнички вкус.Спецификација : Име на Производ : ѕид декорација hook Craft : handmade Material : Iron Weight : 0.45 kg Size : 53x27 cm Стил : Пост-модерни/Американски/Нордиска, итн.Простор : дневна соба/тремот/aisle, итн.Пакет list1 * Куки Ѕид Закачалка Забелешки : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Совршен украс за домот декорација, трпезариска маса или подарок за блиски.

Детали

Product Name:
wall decoration hook
Craft:
handmade
Material:
Iron
Weight:
0.45kg
Size:
53x27 cm
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
A perfect ornament for home decoration, dining table or a gift to the loved ones. :
Свеж

Избор на клиенти