.

.

New
PDGJG Селски Грб Рек Ѕид Монтирани Farmhouse Грб Куки Ѕид Монтирани Entryway Дрвени Ѕид Грб Рек Темно Дрво

PDGJG Селски Грб Рек Ѕид Монтирани Farmhouse Грб Куки Ѕид Монтирани Entryway Дрвени Ѕид Грб Рек Темно Дрво

DEN 7867.44

Стока
Достапно.

★Материјал : борови дрва (не е лесно да се деформира или попуштат, цврста, мазна, влага-доказ, водоотпорен, отпорно на гребење, носат-отпорни, лесен за чистење, заштита на животната средина). ★Детали : Екранот Стојат (убава и практична); кука (4, спречување на предмети од паѓање); лесно да се инсталира (едноставна операција); едноставен и модерен (применливи за различни сцени, дневна соба, спална соба, бања, канцеларија). ★Товарот : силна носивоста, издржлив, безбеден и сигурен.Димензии : должина x ширина x висина 60x14.5x21cm.За повеќе детали, ве молиме погледнете го димензионални цртање. ★Поле на примена : погодна за спалната соба дневна соба влезот може да биде пакет, јакна, повикување и други предмети.Добредојдовте на нашата продавница!Постојат многу стилови во нашата продавница, можете да одат до продавница за да пребарувате.Име : Shelf Quantity : 1 Material : Wood Wood материјал : pine Suitable за : Adults Style : Едноставен и modern Use на животната средина : дневна соба, спална соба, бања, канцеларија, кујна, bar Maintenance : се Чисти редовно и да се обидат да се избегне сериозни промени во humidity Note : ⊙производ се мери рачно, мерење алатка и мерење метод се различни, не може да биде мала грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.⊙ Поради светлината и аголот на вистинските снимање опрема, производот може да имаат мало боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодариме за вашето разбирање.Поради различни снимање агол и светлина, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.

Детали

Свеж

Избор на клиенти