.

.

New
PDGJG Нордиските Декоративни Куки Дрвени Закачалки за Повикување Куки Ѕид Грб Куки Грб Полици Домаќинство Закачалки

PDGJG Нордиските Декоративни Куки Дрвени Закачалки за Повикување Куки Ѕид Грб Куки Грб Полици Домаќинство Закачалки

DEN 7888.08

Стока
Достапно.

Одберете дрво материјали и да се создаде со рака.Моделирање доаѓа од животот,комбинирање на модата и изработка,наследување класици.Материјалот е полна,фирма и не се деформирани.Тоа донесува кука дизајн со мазни рабови,што е погодно за да виси и да зема и не ги оштетат алиштата.Погоден за голем број на сцени, како што се бања,дневна соба,спална соба,канцеларија.Одберете дрво материјали и да се создаде со рака.Моделирање доаѓа од животот,комбинирање на модата и изработка,наследување класици.Материјалот е полна,фирма и не се деформирани.Тоа донесува кука дизајн со мазни рабови,што е погодно за да виси и да зема и не ги оштетат алиштата.Погоден за голем број на сцени, како што се бања,дневна соба,спална соба,канцеларија.Спецификација : Име на Производ : Ѕид декорација hook Material : Wood Weight : 0.8 kg Size : 55x21.7cm Style : Пост-модерни/Американски/Нордиска,итн.Простор : дневна соба/тремот/aisle,итн.Пакет list1 *Куки Ѕид Hanger Notes : 1.Само продаде главни производи,а не на други производи.2.Од упатството мерење се потребни,ве молиме оставете простор од 1-3 см.3.Поради екран разлики,бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја,ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување,ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Античкиот Декоративни Гроздобер Стил Тешки Ѕид Грб Куки Пакет.

Детали

Product Name:
Wall decoration hook
Material:
Wood
Weight:
0.8kg
Size:
55x21.7cm
Style:
Post-modern/American/Nordic,etc.
Space:
living room/porch/aisle,etc.
Package list :
1 *Hooks Wall Hanger :
Notes:
1.Only sell main products,not other products. :
2.Since manual measurement is required,please leave a space of 1-3 cm. :
3.Due to screen differences,the color may be slightly different from your expected color,please allow. :
Remind:
After receiving the packaging,please check the packaging and the product carefully.If the received item is defective or has any questions,please contact us via email to resolve the problem.We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
Antique Decorative Vintage Style Heavy Duty Wall Coat Hooks Pack :
Свеж

Избор на клиенти