.

.

New
FswallowTower Крпа Железнички Рек Ѕид Монтирани Црна Одежда Кука/Палто Шапка Кука/Бања Облека Кука, Тешки, за Бања, Кујна Гаража Хотел,Брусен Заврши

FswallowTower Крпа Железнички Рек Ѕид Монтирани Црна Одежда Кука/Палто Шапка Кука/Бања Облека Кука, Тешки, за

DEN 1111.20

Стока
Достапно.

Простор за заштеда на енергија и го задржува чисти крпи/корисна.Лесно да се чисти и да се одржуваат, само избришете со мека влажна крпа.Овој објект е со гарантирана состав и долговечност.Својот модерен дизајн и функционална естетика ќе даде безгрешното заврши до вашата бања.Мат Црна заврши,се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини,corrosions и tarnishing.Крпа Кука Е Изградена на Висок квалитет на цврсти месинг,рѓа-бесплатно, лесен за чистење,не исчезнат. ♥Секој од нашите производи е внимателно избрана и тестирани за да се обезбеди совршено шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, ние со нетрпение очекуваме да вашата цел.Ние секогаш ќе се стремиме да се направи подобро.Највисок сила и durability Towel Бар е произведен да стандарди кои ќе обезбедат највисока сила и издржливост во влажни средини - тоа е идеален за употреба во купатила, кујна, итн.- Точка Име : multifuction куки - Материјал : метал солидна месинг - Size9.5×9×8 см - Colour Black - Тежина : околу 500 g по пакување - Погоден за : кујна, трпезариска маса, хотел, ресторан, officewarm совети : Дозволете мало димензионални разлики поради различни рачни мерења.Можеби имаат мала боја разликата се должи на физичка reasons Package вклучуваат 1 × облека кука(не inlude бања пешкир)Ние се фокусира на правење клиенти уживајте во нашите производи по разумна цена.Ви благодариме за поддршката на нашите производи,ве молиме навратете често да се види што новите производи се достапни.Производот ќе пристигне во рок од 10-20 дена и може да се врати во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да не известите на е-маил.Опфаќа само производи, не вклучувајќи било декоративни елементи, кои вклучуваат фотографии.NOTEThe производот се зема во вид и можат да имаат благо боја разлика.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ви посакувам среќен шопинг!Ако не сте задоволни со производот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти