.

.

New
DJASM dsbjy Кука Птица Декорација Грб Кука копче за почеток Копче за Пропелер Ѕид Декорација Фитинг Соба Кука

DJASM dsbjy Кука Птица Декорација Грб Кука копче за почеток Копче за Пропелер Ѕид Декорација Фитинг Соба Кука

DEN 7751.28

Стока
Достапно.

Елегантна, едноставен стил на дизајн и употребливост на модерните потреби.Погодна за влез во салата, ходник, кујна, тоалет, канцеларија и во спалната соба.Тешки-должност, трајни, практични кука, голем капацитет за складирање, прилагодлив позиција.Може да се користи за да се откажам капи, облека, палта, крпи, приклучоци, копче за чадори, итн.Различни облека клучеви може да бидат обесени,убава и издржливи, го направи животот повеќе модерни.Елегантна, едноставен стил на дизајн и употребливост на модерните потреби.Погодна за влез во салата, ходник, кујна, тоалет, канцеларија и во спалната соба.Тешки-должност, трајни, практични кука, голем капацитет за складирање, прилагодлив позиција.Може да се користи за да се откажам капи, облека, палта, крпи, приклучоци, копче за чадори, итн.Различни облека клучеви може да бидат обесени,убава и издржливи, го направи животот повеќе модерни.Спецификација : Име на Производ : Ѕид декорација hook Material : Wood Weight : 1.0 kg Size : 44 X19.5х5.5cm Style : Пост-модерни/Американски/Нордиска, итн.Простор : дневна соба/тремот/aisle, итн.Пакет list1 * Куки Ѕид Закачалка Забелешки : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Одличен подарок идеја за било прилики како Роденден, Божиќ, Мајка или Татко е Ден, Велигден, денот на Благодарноста, Свадба, Нова година, Дипломирањето.

Детали

Product Name:
Wall decoration hook
Material:
Wood
Weight:
1.0kg
Size:
44X19.5x5.5cm
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
Great gift idea for any occasions like Birthday, Christmas, Mother or Father's Day, Easter, Thanksgiving, Wedding, New year, Graduation :
Свеж

Избор на клиенти