.

.

New
DIAOD Куки Ѕид Виси Куки Грб Кука Ѕидот во Спалната соба Мебел Облека Закачалка Ѕид Монтирани Шамија Складирање Закачалка

DIAOD Куки Ѕид Виси Куки Грб Кука Ѕидот во Спалната соба Мебел Облека Закачалка Ѕид Монтирани Шамија Складирање

DEN 9423.12

Стока
Достапно.

Користење на железо изработка заварување, добро избрани материјали, издржливи.Направена со оригиналност, мазни линии, и украси полна со виталност.Тоа се прави на геометриски линии, стилски, полн со елеганција и уметничка смисла, како и подобрување на атмосферата на домот.Единствена форма интегрира уметност и живот декорација, уметничката смисла на почетниот е веднаш да биде подобрена.Три-димензионални убавина е истакнат, благородна романса со модерна едноставен живот, и уметнички стил полн со вкус.Користење на железо изработка заварување, добро избрани материјали, издржливи.Направена со оригиналност, мазни линии, и украси полна со виталност.Тоа се прави на геометриски линии, стилски, полн со елеганција и уметничка смисла, како и подобрување на атмосферата на домот.Единствена форма интегрира уметност и живот декорација, уметничката смисла на почетниот е веднаш да биде подобрена.Три-димензионални убавина е истакнат, благородна романса со модерна едноставен живот, и уметнички стил полн со вкус.Спецификација : Име на Производ : рачно изработени ковано железо ѕид декорација hook Craft : handmade Material : Iron Weight : 0.8 kg Size : 55x28 cm Style : Пост-модерни/Американски/Нордиска, итн.Простор : дневна соба/тремот/aisle, итн.Пакет list1 * Куки Ѕид Закачалка Забелешки : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!.

Детали

Product Name:
Handmade wrought iron wall decoration hook
Craft:
handmade
Material:
Iron
Weight:
0.8kg
Size:
55x28 cm
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
Свеж

Избор на клиенти