.

.

New
UXZDX рачно изработени Ратан Закачалка Ѕид Куки Облека, Шапка Чанта Виси Кука Капчиња Крпа Носителот Организатор Закачалки за Дома Декор

UXZDX рачно изработени Ратан Закачалка Ѕид Куки Облека, Шапка Чанта Виси Кука Капчиња Крпа Носителот Организатор

DEN 3899.76

Стока
Достапно.

Ѕидот кука возрасни облека организатор рек облека, шапка кука.Поставен дизајн, овие ѕид куките се направени од природни ратан.Погоден за сушење на облека или складирање на облека во куки, тие ќе се надополни изгледот на вашата гардероба.Цврсти и издржливи, на закачалката е изработена од најквалитетни ратан.Тоа не е лесно да се деформира и нема траги.Ова е многу практична закачалка.Ѕидот кука возрасни облека организатор рек облека, шапка кука.Поставен дизајн, овие ѕид куките се направени од природни ратан.Погоден за сушење на облека или складирање на облека во куки, тие ќе се надополни изгледот на вашата гардероба.Цврсти и издржливи, на закачалката е изработена од најквалитетни ратан.Тоа не е лесно да се деформира и нема траги.Ова е многу практична закачалка.Decor Use : Clothing Feature : Еко-Friendly Material : Дрво Соба Декорација Hook Function : кревет соба decorationsize : 64.5x20cm Material : vinecolour : Дрво color Package Содржина : 1 * Ратан Ѕид Куки(со исклучок на други додатоци на сликата)Бидете сигурни дека облеката не падне.

Детали

Свеж

Избор на клиенти