.

.

New
NA SHYPJ Домаќинство Виси Грб Кука, Foyer Копче за Складирање Кука, Ѕид-Монтирани Фиксна Вратата Закачалка

NA SHYPJ Домаќинство Виси Грб Кука, Foyer Копче за Складирање Кука, Ѕид-Монтирани Фиксна Вратата Закачалка

DEN 7868.64

Стока
Достапно.

Ново дизајнирани метал ѕид-кука никогаш не rusts.Идеален за употреба во спални соби, бањи, плакари, вратите и ѕидовите.Разноврсна : Нов дом, крпа за лице, крпи, бања крпи, палта, капи, чанти, чадори, перење кеси и копчињата.Одличен избор за бесење големи зимски палта.Супер лесно да се инсталира : вие не треба да завртка во ѕидот.Ве молиме имајте во предвид : чека 24 часа пред да виси работи.Закачалки со куки може да се обезбеди доволно простор за складирање за јакни, јакни, шалови, капи, итн.Име на производ : Ѕид-монтирани грб rack Product боја : како shown Product големина : како shown Product материјал : metal Style : Nordic Product карактеристики : добар материјал, таписерии изработка, durable Scope на употреба : дневна соба, спална соба, бања, итн.Забелешка : Ова е само полицата и не содржи никакви други производи.Answer : ___________________________ Note : Во секојдневниот живот, закачалка треба да се избегне пролонгирана изложување на сонце, ве молиме да ги нежно со мека крпа кога паѓа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти