.

.

New
ZLDGYG Грб Рек Ѕид Облека Виси Куки Ѕидот во Спалната соба Мебел Грб Закачалка за Облека Организатор Полици

ZLDGYG Грб Рек Ѕид Облека Виси Куки Ѕидот во Спалната соба Мебел Грб Закачалка за Облека Организатор Полици

DEN 7711.68

Стока
Достапно.

Одберете ковано железо материјали и да се создаде со рака.Материјалот е полна, фирма и не се деформирани.Моделирање доаѓа од животот, комбинирање на модата и изработка, наследување класици.Нерѓосувачки челик пломба, фина изработка,атмосферата и убава.Тоа донесува кука дизајн со мазни рабови, што е погодно за да виси и да зема и не ги оштетат алиштата.Одберете ковано железо материјали и да се создаде со рака.Материјалот е полна, фирма и не се деформирани.Моделирање доаѓа од животот, комбинирање на модата и изработка, наследување класици.Нерѓосувачки челик пломба, фина изработка,атмосферата и убава .Тоа донесува кука дизајн со мазни рабови, што е погодно за да виси и да зема и не ги оштетат алиштата.Спецификација : Име на Производ : рачно изработени ковано железо ѕид декорација hook Craft : handmade Material : Iron Weight : 1.1 kg Size : 68x25 cm Style : Пост-модерни/Американски/Нордиска, итн.Простор : дневна соба/тремот/aisle, итн.Пакет list1 * Куки Ѕид Закачалка Забелешки : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!.

Детали

Product Name:
Handmade wrought iron wall decoration hook
Craft:
handmade
Material:
Iron
Weight:
1.1kg
Size:
68x25 cm
Style:
Post-modern/American/Nordic, etc.
Space:
living room/porch/aisle, etc.
Package list :
1 * Hooks Wall Hanger :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
Свеж

Избор на клиенти