.

.

New
Spinder Дизајн Натпревари Грб Багажник, Многоцветни

Spinder Дизајн Натпревари Грб Багажник, Многоцветни

DEN 3879.36

Стока
Достапно.

Изработени од нерѓосувачки челик.Погоден за kinki.Димензии : L 100 x H x 105 W 15 cm.Дизајниран за да се користи како декоративен објект.Дизајниран да биде лесен за употреба.Натпревари грб решетката е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, и затоа оваа убава работа на уметноста, има многу добар изглед.Дизајнот на Средби со државниот грб решетката е бисер за на ѕид.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Димензии : L 100 x H x 105 W 15 cm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти