.

.

New
Креативни Ко-Оп Ела Дрво Ѕид Метал Бар и 2 Куки Декоративни Скала, Природни

Креативни Ко-Оп Ела Дрво Ѕид Метал Бар и 2 Куки Декоративни Скала, Природни

DEN 420.00

Стока
Достапно.

Одлично за бесење мали текстил, како ќебиња.Карактеристики светло дрво.Може да се користи како décor или за чување на предмети.Додава поп стил на секој агол или ѕид.Совршен за бесење мали предмети како јакни.Оваа дрвена скала е совршен прилог на секој дом во потрага за еднакво функционална и убава начин за складирање на работите.Совршен за бесење лесни текстил, како ќебиња или јакни, оваа светлина дрво скала е сигурно да се издвоите меѓу нормален складирање опции.

Детали

Свеж

Избор на клиенти