.

.

New
Chroma P18 со F. A. Порше Тип 301 20cm Готвач е Нож

Chroma P18 со F. A. Порше Тип 301 20cm Готвач е Нож

DEN 3167.76

Стока
Достапно.

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Тип на 301 готвач е нож дизајниран од страна F. A. Porche за Chroma.Сечилото направен од високо-квалитет Јапонски 301 челик.Ергономски се справи со изградена на 18/10 нерѓосувачки челик.Уникатен дизајн featurees метал бисер укажува на крајот на рачка за подобра контрола.Мора да се заостриле само со користење на Тип 301 острило, а не машина за миење садови-безбедно.Ова уникатно дизајниран Вид 301 20cm готвач е нож беше создадена од страна F. A. Порше за Chroma, и е совршен комплимент за секоја кујна.Ножот е справи со е изградена на 18/10 нерѓосувачки челик, додека ножот е направен од високо-квалитет Јапонски 301 челик, обезбедувајќи повеќе острина.Нож карактеристики на метал "бисер" дека demarcates на крајот од дршката и почетокот на сечилото, за подобра контрола при сечење.Наострен од страна на обучени професионалци, Видот 301 серија стана омилен избор кај познатиот гастрономски готвачи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти