.

.

New
MasterClass Готвач Нож со EdgeKeeper Нож Острилка Обвивка, од Нерѓосувачки Челик, од 20 cm

MasterClass Готвач Нож со EdgeKeeper Нож Острилка Обвивка, од Нерѓосувачки Челик, од 20 cm

DEN 1308.00

Стока
Достапно.

ИНОВАТИВНИ САМО-ОСТРАТ ТЕХНОЛОГИЈА : Master Class е Edge Keeper технологија чува оваа готвачи нож остар жилет за прецизно сечење.БЕЗ НОЖ ОСТРАТ ВЕШТИНИ кои се ПОТРЕБНИ : нејзината обвивка има вграден нож острилка, па тоа се враќа на максимална острината со секоја употреба.СУПЕРИОРНА ОСТРИНА ЗАДРЖУВАЊЕ : 20 cm (8") готвач ножот е направен од високо-јаглерод, од не ' рѓосувачки челик, за долгорочната трајност.СО НАМАЛУВАЊЕ на ДОВЕРБАТА : да уживаат целосна контрола над оваа кујнски нож како да се намали, парче и коцки, благодарение на нејзиниот балансиран, ергономски се справи.MASTERCLASS КВАЛИТЕТ : Master Class Edge Keeper кујнски ножеви и нож sharpeners вклучуваат 25 година гаранција.Што ако би можеле да уживаат razor-остри своите перформанси, но без всушност да мора да се изостри вашето ножеви?Master Class е Edge Keeper ножеви одржување на себе, па вие не мора да.Нивните иновативни само-острат технологија значи дека вашата ножеви секогаш со намалување на свежо-од-на-фабрика острина.И затоа што тие се направени од високо-јаглерод, од не ' рѓосувачки челик, тие ќе ја задржат својата прецизност на работ и се изградени да трае со години.Всушност, тие само ќе се поостри повеќе ќе ги користите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти