.

.

New
Оклахома Џо 6326379R06 Ковач Секира & Готвач Нож со Holster, Црна/Сребрена

Оклахома Џо 6326379R06 Ковач Секира & Готвач Нож со Holster, Црна/Сребрена

DEN 719.76

Стока
Достапно.

Оклахома Џо е Ковач Секира ергономски покрена рачка за да се вклопи во вашата рака удобно.Оклахома Џо е Ковач Секира s Ковач Секира & Готвач Нож со полно работно танг јаглероден челик изградба има сила да ја парче преку големи намалувања на месо и прецизност на фино се исецка зеленчук.Оваа 2-во-1 нож карактеристики долго, широко и dimpled сечилото да се справи со различни видови храна со леснотија.Заштитни holster овозможува лесен пристап и складирање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти