.

.

New
100 Лист Имитација Злато Лист за Занает Помине Сликарство X 5.5 5.5 Инчен Металик Сјајот Фолија Хартија Шушка Листови за Смола Уметност DIY Проект

100 Лист Имитација Злато Лист за Занает Помине Сликарство X 5.5 5.5 Инчен Металик Сјајот Фолија Хартија Шушка

DEN 190.80

Стока
Достапно.

КОЛИЧИНА : пакетот доаѓа со 100 лист имитација златен лист.ПАКЕТ : Една тенка хартија, вметната помеѓу секој злато лист лист, можете лесно да ги отстраните златен лист без да се прекрши на другите.ГОЛЕМИНА : Секој лист има големина од 5.5*5.5 инчи.УПОТРЕБА : Злато имитација листови се погодни за уметност и занает, проекти, како што се изработка на накит, ноктите дизајн, сликарство, итн.НАПОМЕНА : Овие златен лист хартија се користи само за уметност и занает, проекти, тие не се за јадење.IFAMIO 100 Лист Имитација Злато Лист Sheet The пакет доаѓа со 100 Лист имитација златен лист.Доволен износ за различни проекти.Големина : Секој лист има големина од 5.5*5.5 инчи.Одличен додаток за уметност и занает, проекти, како што се ноктите полирање на дизајн, изработка на накит, слика, итн.Љубезно ве молиме да напомена : Овие златен лист хартија се користи само за уметност и занает, проекти, тие не се за јадење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти