.

.

New
КОВЧЕГОТ Занает Сјајот Shaker Цевки за Занает & Ликовни Материјали (Пакување од 6 Избрани Бои), TR294561

КОВЧЕГОТ Занает Сјајот Shaker Цевки за Занает & Ликовни Материјали (Пакување од 6 Избрани Бои), TR294561

DEN 330.48

Стока
Достапно.

Производителот гаранција може да не се применува. 6 избрани боја shaker по пакет.Сребро, Злато, Црвена, Зелена, Виолетова, Сина.Одлично за на училиште, занаетчиски активности, дома уметности & занает проекти. 16g по Shaker.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Не се Погодни за деца под 3 години.КОВЧЕГОТ Занает Сјајот Shaker Цевки за Занает & Ликовни Материјали ( Пакување од 6 Избрани Бои ).

Детали

Свеж

Избор на клиенти