.

.

New
ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Сила за Обука Гира Полици, Сила за Обука Гира Полици 3-Ниво Гира Рек Многоетапна Тежина Складирање Организатор Вежба & Фитнес Тегови за Дом

ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Сила за Обука Гира Полици, Сила за Обука Гира Полици 3-Ниво Гира Рек Многоетапна Тежина

DEN 645.60

Стока
Достапно.

Вашето задоволство е движечка сила за нашиот напредок.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Тоа е ултра-стабилна задебелена челик со не се лизга навртки кои не се олабави и не падне.Направени од високо-квалитетен челик, цврсти и издржливи структура, компактна структура, стабилна во правоаголна рамка, се прилагодат на потребите на разни обуки tools.Компактен и компактен, тоа може да се пресели во секое време, и тоа трае до најмалите јачина на звук кога се составуваат.Уживајте во дневниот програма за вежбање на ова губење на полица!.Може да бидат поставени на сребрени тегови, тегови фиксна, тегови обложени тегови, тегови, тегови и други гира спецификации.Предности : ● Sort тегови со тежина - Пониска пониска тежина и место на лесна тежина за тоа.Ова му дава на вашиот застане на најдобра стабилност.Гира рамка параметри : ● име на Производ : гира стојат● Апликацијата : дома, салата, бар, активност соба.● Тежина : 32 кг● Материјал : високо квалитетен челик● капацитет : 200kg● Големина : 135*66*105cm (53*25.9*41.3 инчи)Нашите производи и услуги нема да ве изневерам, ви благодариме за вашата поддршка за нашата продавница.Ви посакувам и вашите најблиски добро здравје.

Детали

Свеж

Избор на клиенти