.

.

New
ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Клеча Barbell Рек, Barbell Енергија Рек Вежба Стои со Монтажни се Повлече-up Бар, Дом Салата Тешки-Должност Гира Багажник

ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Клеча Barbell Рек, Barbell Енергија Рек Вежба Стои со Монтажни се Повлече-up Бар, Дом

DEN 828.00

Стока
Достапно.

【Цврсти и издржливи】Тешка челична конструкција,сквотот гира рек заградата е направен од тешки-должност челични цевки; направена од трајни прав-обложени; капацитет до 661 кг / 300 кг. 【Против пролизгување】На barbell клупата прес е опремен со гумени чизми за да се заштитат вашиот кат од гребнатини, исто така ви овозможува безбедно да се изврши на различни вежби како клупата притиснете, рамо притиснете, клеча, натопи, надземни лифтови и така натаму. 【Прилагодлива висина】висина и ширина на barbell решетката може да се прилагоди, овозможувајќи ви лесно да се создаде различни обука цели.Тоа е идеален избор за почетници и напредни фитнес ентузијасти. 【Лесно да се Соберат】ве Молиме да користите соодветни клуч за да се стегне на орев.Не можете да се стегне орев со рака само.Не стегне нозете на протезите се додека трае. 【Преносни】Многу погодна за squats и клупата на копчињата-погоден за стандардни и Олимписки спецификации, може да се користи со стручни гира столицата.Оваа клеча решетката може да се прилагоди на висината и ширината да се постигне вашиот идеален тренингот искуство.Уживајте во вашиот фитнес тренинг поддржани со нашите сигурен клеча рек!- Висок квалитет : сквотот гира рек заградата е направен од тешки-должност челична цевка рамка; максималното оптоварување е 661 кг / 300 кг - Против пролизгување : На barbell клупата прес е опремен со анти-пропадна нозете за да се спречи оштетување на подот, кои, исто така, се зголемува безбедноста.- Прилагодлив : На barbell решетката има прилагодливи за безбедност на пиновите да ви помогне да се прилагоди на висината ви треба. - Мултифункционален фитнес:Поддржува повеќе вежбање.Разноврсна barbell управување со флексибилни сплит дизајн за дома или во теретана.- Безбедност : за Да ја зголемите безбедноста и стабилноста, ве молиме да користите соодветни клуч за да се стегне на орев.Не можете да се стегне орев со рака само.- Спецификација : Предмет : Подели Клеча Barbell Rack Material : Steel Max.Оптоварување 661 кг / 300 kg Note : бар и тегови не included Package Вклучува : 1 x Клеча Рек 100% обезбедување на квалитет : Ние гарантираме за квалитетот инспекција на секој производ пред да ја напушти фабриката.Имаме професионален тим за да ви овозможи со најдобра услуга по продажбата.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да ги реши во рок од 24 часа.

Детали

Item:
Split Squat Barbell Rack
Material:
Steel
Max. Load 661 lbs / 300 kg :
Note:
bar and weights not included
Package Includes:
1 x Squat Rack
100% quality assurance:
We guarantee the quality inspection of each product before leaving the factory. We have a professional team to provide you with the best after-sales service. If you encounter any problems, please contact us and we will help you solve them within 24 hours.
Свеж

Избор на клиенти