.

.

New
NJXAUTO Кучиња Џемпери Куче Фустани Грб Есен Топло Turtneck Плетени Џемпер Врвот Мачка Туту Здолниште Облека наменета за Мали Кучиња XS S M L XL Кучиња Облека Додатоци

NJXAUTO Кучиња Џемпери Куче Фустани Грб Есен Топло Turtneck Плетени Џемпер Врвот Мачка Туту Здолниште Облека

DEN 1646.40

Стока
Достапно.

Лесно да се расклопување и чистење.Парична казна изработка, одлична практичност.Мек материјал, го прави вашето домашно милениче удобно и топло.Fashional дизајн, направете ја вашата малку домашно милениче повеќе атрактивни.Со ова домашно милениче облека, вашето милениче ќе стане повеќе атрактивна и енергична во толпата.Ве молиме бидете сигурни дека to Measureyour куче за точни големината пред купување за да се обезбеди совршено се вклопуваат.XS Chest26cm Back24cm S Chest29cm Back28cm MChest34cm Back33cmlchest40cmback38cmxlchest45cmback42cmattenteion : сега материјал на сина боја е иста како и на сива боја истиот дизајн ве молиме имајте во предвид пред да плаќање!Ние секогаш се изведува 100% задоволството на клиентите и работеше напорно за тоа.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш тука за да се реши проблемот за вас.

Детали

Свеж

Избор на клиенти