.

.

New
Delfield 000-CZ0-0072KT-S Контрола на Лево Mk7 Lo Собрание

Delfield 000-CZ0-0072KT-S Контрола на Лево Mk7 Lo Собрание

DEN 4824.00

Стока
Достапно.

Вистински ОЕМ замена дел.Delfield има над 50-години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservice опрема.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Delfield 000-CZ0-0072 KT-S Контрола на Лево Mk7 Lo Собранието.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Delfield.

Детали

Свеж

Избор на клиенти