.

.

New
Delfield 3234948 Средината На Фиока Песна

Delfield 3234948 Средината На Фиока Песна

DEN 4958.88

Стока
Достапно.

Вистински ОЕМ замена дел.Delfield има над 50-години на индустријата искуство и обезбедува Комерцијални foodservice опрема.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Песната, drwr, Средината, в. џ., lt.

Детали

Свеж

Избор на клиенти