.

.

New
Norlake 145748 F0140 Ft-Кондензаторот Фан Мотор

Norlake 145748 F0140 Ft-Кондензаторот Фан Мотор

DEN 4842.72

Стока
Достапно.

Пакет Димензии : 5 L x 10 H x 7 W (инчи).Пакет Тежина : 3.4 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 145748. Norlake 145748 F0140 Ft-Кондензаторот Фан Мотор.Norlake произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Детали

Свеж

Избор на клиенти