.

.

New
за Samsung Галакси S20 Fe Паричникот Случај, [Цвет Врежана] Премиум СТП Кожен Паричник Флип Заштитна Телефон Случај Покрие со Картичка Слотови и се Залагаме за Samsung Галакс

за Samsung Галакси S20 Fe Паричникот Случај, [Цвет Врежана] Премиум СТП Кожен Паричник Флип Заштитна Телефон

DEN 239.76

Стока
Достапно.

【Високо Квалитетен Материјал】Галакси S20 Fe случај за Samsung Галакси направени од премиум СТП кожа & трајни TPU внатрешна браник, го прави повеќе издржливи и заштитни.Овозможува удобно чувство на допир и елегантен изглед. 【Карта Носителот & Пари Џеб】Флип случај за Галакси S20 Fe дизајниран со 3 картичка слотови и една страна џеб за чување на картички и готовина.Паричникот и случај во еден модел не го прави погодно за секојдневниот живот и бизнис патување. 【Силни Магнетни Затворање】Samsung Галакси S20 Fe 5 G флип случај дизајн на силни магнетни затворање да се одржи затворени, обезбедува вашиот мобилен телефон, на пари и картички во безбедноста. 【Прецизни Исечок & Изградена-во потпирачот】Совршено се вклопуваат за Галакси S20 Fe Случај, тоа им овозможува лесен пристап до сите функционирање копчиња и пристаништа.Полнењето без отстранување на случај.Тоа, исто така, може да се дејствува и како потпирач функција, погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Можете слободно да се прилагоди на агол да се најде најдобрите перспектива. 【Целосна Заштита】Компатибилен со Галакси S20 Fe 5 G паричникот случај да се обезбеди целосна заштита на екранот вклучуваат сите страни за вашиот мобилен телефон.Издржливи мека TPU внатрешна случај доаѓа со cushioned shockproof работ го заштитува вашиот телефон од удари и дневната штета.Боја : Розово Злато.

Детали

Свеж

Избор на клиенти