.

.

New
Oujietong Флип Случај за NUU A10L N5502L Телефон Случај Стојат Покрие Розова

Oujietong Флип Случај за NUU A10L N5502L Телефон Случај Стојат Покрие Розова

DEN 1936.80

Стока
Достапно.

Oujietong Флип Случај за NUU A10 L N5502 L Телефон Случај Стојат Покрие Розова.TPU Силикони Фиксна Случај + Спротивставени Боја Мултифункционален Картичка Позиција СТП Кожа.Одличен дизајн, одлично се чувствувам, добар квалитет.Мулти-функција картичка, можете да ги зачувувате картички и пари.Може да се користи за стоење, повеќе погодно за гледање.Oujietong Флип Случај за NUU A10 L N5502 L Телефон Случај Стојат Покрие Розова.

Детали

Свеж

Избор на клиенти