.

.

New
ONETOP Компатибилен со iPhone 12 Про Max Паричникот Случај со Држачот,СТП Кожа Потпирачот Картичка Слотови Случај, Двојно Магнетски Затворач и Издржливи Shockproof Покрие 6.7 Инч

ONETOP Компатибилен со iPhone 12 Про Max Паричникот Случај со Држачот,СТП Кожа Потпирачот Картичка Слотови Случај,

DEN 479.76

Стока
Достапно.

Компатибилност : Компатибилен со i Phone 12 Про Макс(6.7 Инчен Дисплеј, Објавен во 2020 година).Практична Карта Носителот : 4 картичка слотови за лична карта,кредитни картички или некои пари, без да се земе во ташна за на отворено.Премиум СТП Кожа : OT ONETOP Користиме Високо квалитетни трајни материјал за услугата живот, мека СТП материјал носи многу удобно допир се чувствуваат.Удобен Стојат Функција : Стенд може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime.Сите-Коло Заштита : целосен обем на покривање на дизајн за да се надополни Анти-падот заштитен систем.Боја : Црвена.

Детали

Свеж

Избор на клиенти