.

.

New
Oujietong Случај за Алкател 1SE 2020 5030M 5030F 5030U Телефон Случај Силикони TPU + прекривачот Стојат dj-Школка

Oujietong Случај за Алкател 1SE 2020 5030M 5030F 5030U Телефон Случај Силикони TPU + прекривачот Стојат dj-Школка

DEN 288.00

Стока
Достапно.

Oujietong Случај за Алкател 1 SE 2020 5030 M 5030 F 5030 U Телефон Случај Силикони TPU + прекривачот Стојат Школка dj-и.TPU Силикони Фиксна Случај + Спротивставени Боја Мултифункционален Картичка Позиција СТП Кожа.Одличен дизајн, одлично се чувствувам, добар квалитет.Мулти-функција картичка, можете да ги зачувувате картички и пари.Може да се користи за стоење, повеќе погодно за гледање.Боја : Алкател 1 SE 2020 dj-и.

Детали

Свеж

Избор на клиенти