.

.

New
Ranyi ZTE Страствен 579 Случај, ZTE Сечилото A3 2020 Случај, Магнетни Паричникот Случај со Кредитна Картичка на Носителот на Неговото место Потпирачот Стојат Функцијата Флип

Ranyi ZTE Страствен 579 Случај, ZTE Сечилото A3 2020 Случај, Магнетни Паричникот Случај со Кредитна Картичка

DEN 263.76

Стока
Достапно.

Компатибилен со ZTE Страствен 579 / ZTE Сечилото A3 2020 година. Магнетни паричникот случај со кредитна картичка на носителот на неговото место и потпирачот функција, со висок квалитет во заштитата на вашиот телефон. 3 Карта носителот & ID слотови & пари џеб дизајн, лесен начин да ги зачувате вашите картичка и парични средства, со што на шопинг и да плаќаат повеќе погодно.Потпирачот функција за hands-free гледа филм, видео записи, слики и повеќе, на сите пристаништа, копчиња и звучници имаат прецизност cut-испис за лесен пристап.Внатрешниот случај со користење на ултра мека TPU материјал, да се заштитат и се спречи вашиот телефон од scatches.Компатибилен Со ZTE Страствен 579 / ZTE Сечилото A3 2020 година. Магнетни паричникот случај со кредитна картичка на носителот на неговото место и потпирачот функција, со висок квалитет во заштитата на вашиот телефон. 3 Карта носителот & ID слотови & пари џеб дизајн, лесен начин да ги зачувате вашите картичка и парични средства, со што на шопинг и да плаќаат повеќе погодно.Потпирачот функција за hands-free гледа филм, видео записи, слики и повеќе.Внатрешниот случај со користење на ултра мека TPU материјал, да се заштитат и се спречи вашиот телефон од scatches.Сите пристаништа, копчиња и звучници имаат прецизност cut-испис за лесен пристап.

Детали

Свеж

Избор на клиенти