.

.

New
ONETOP Компатибилен со iPhone 12 Про Max Паричникот Случај со Држачот,СТП Кожа Потпирачот Картичка Слотови Случај, Двојно Магнетски Затворач и Издржливи Shockproof Покрие 6.7 Инч

ONETOP Компатибилен со iPhone 12 Про Max Паричникот Случај со Држачот,СТП Кожа Потпирачот Картичка Слотови Случај,

DEN 431.76

Стока
Достапно.

Компатибилност : Компатибилен со i Phone 12 Про Макс(6.7 Инчен Дисплеј, Објавен во 2020 година).Практична Карта Носителот : 4 картичка слотови за лична карта,кредитни картички или некои пари, без да се земе во ташна за на отворено.Премиум СТП Кожа : OT ONETOP Користиме Високо квалитетни трајни материјал за услугата живот, мека СТП материјал носи многу удобно допир се чувствуваат.Удобен Стојат Функција : Стенд може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime.Сите-Коло Заштита : целосен обем на покривање на дизајн за да се надополни Анти-падот заштитен систем.ONETOP Компатибилен со i Phone 12 Про Max Паричникот Случај Со држачот 6.7 Inch Compatible со : Компатибилен со i Phone 12 Про Макс (6.7 Инчен Дисплеј, Објавен во 2020) Боја : Роза Злато Материјал : Faux Кожа Термопластични Полиуретан Карактеристики : Практична Карта носителот : 4 картичка слотови за кредитни картички,лична карта или некои пари.Премиум СТП Кожа : OT ONETOP Високо-квалитетна мека СТП Кожа носи удобно допир се чувствуваат.Удобен Стојат Функција : Претворена во мулти-агол на приказот за читање,гледање филмови или facetime.Сите-Коло Заштита : целосен обем на покривање на дизајн за да се надополни Анти-падот заштитен систем.Прецизни cutouts : Прецизни cutouts за звучници,полнење пристаништа,аудио портови и копчиња за својата погодност.Пакетот Вклучува : 1 компјутер Компатибилен со i Phone 12 Про Max паричникот Случај.

Детали

Свеж

Избор на клиенти