.

.

New
CHENYOUWEN Замена на Делови Џек за Слушалки Flex Кабел Замена за Sony Xperia Z3 Таблета Компактен/Мини/Xperia Таблет Z3(SGP621)

CHENYOUWEN Замена на Делови Џек за Слушалки Flex Кабел Замена за Sony Xperia Z3 Таблета Компактен/Мини/Xperia

DEN 1334.40

Стока
Достапно.

Бренд Нови Оригинални со Висок Квалитет : Сите наши предмети биле тестирани и се прегледуваат и еден по еден пред превозот, Лесно да се инсталира.Најдобри замена на делови за вашиот избор.Џек за слушалки Flex Кабел за Sony Xperia Z3 Таблета Компактен / мини / Xperia Таблет Z3(SGP621).Поправка со овој замена дел, ќе добиете совршен како оригинални фотографии и видео записи за ефективно повторно.Ајде да уживате во прекрасна ефикасна DIY поправка !За product1. Висок квалитет на џек за слушалки flex кабел за Sony Xperia Z3 Таблета Компактен / мини / Xperia Таблет Z3(SGP621).2. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.3. Препорачуваме професионална инсталација.Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти