.

.

New
GinTai Замена за i-Pad 7 Home Копчето за Скролување Flex Кабел 7 10.2 + Заградата Заптивка - Стана Златен (Нема Отпечатоци Верзија)

GinTai Замена за i-Pad 7 Home Копчето за Скролување Flex Кабел 7 10.2 + Заградата Заптивка - Стана Златен (Нема

DEN 1380.00

Стока
Достапно.

100% Сосема нов и висок квалитет.Овој производ се тестирани пред превозот.Ве молиме бидете сигурни дека сте купување од Gin Tai.Специјални вештини и техники потребни за соодветна инсталација.Специјални вештини и техники потребни за соодветна инсталација.Comaptible модели : за i-Pad 7 10.2" A2197 A2198 A2200 2019 7 Забелешка : Допир ID функционалност НЕМА да работи или да се врати затоа што тоа е единствен спарување со секој уред.За безбедноста причина, само оригиналниот home копчето допре сензорот : враќање функција ќе работат за вашиот телефон.Оваа home копчето НЕ се поправи на допир ID функции и други редовни home копчето функции.НЕМА да има отпечаток функција.

Детали

Свеж

Избор на клиенти