.

.

New
Zahara LCD Кабел + Екран на Допир Digitizer Flex Кабел Лента Замена за Microsoft Surface Pro 4 1724

Zahara LCD Кабел + Екран на Допир Digitizer Flex Кабел Лента Замена за Microsoft Surface Pro 4 1724

DEN 646.32

Стока
Достапно.

100% Сосема нов и висок квалитет.Ве молиме проверете ги и модел и сликата пред да ја купите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба да се одржи најголемиот дел цел, ние ќе ви даде најдобри трговија на големо цена.Специјални вештини и техники потребни за соодветна инсталација.Ако имате било какви прашања, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас.Ние дефинитивно ќе го реши проблемот за вас!.Компатибилен Со Microsoft Surface Pro 4 1724 Пакетот вклучува:LCD Кабел X 1 Допир Digitizer Кабел X1.

Детали

Свеж

Избор на клиенти