.

.

New
MMOBIEL Јачина на звук Копче Конектор Флекс Кабел Лента Замена Компатибилен со iPad Воздух 2 9.7 Инчен вкл. 2 x Шрафцигер

MMOBIEL Јачина на звук Копче Конектор Флекс Кабел Лента Замена Компатибилен со iPad Воздух 2 9.7 Инчен вкл.

DEN 143.76

Стока
Достапно.

Високо квалитетна Професионална комплет : Јачина на звук Копче Flex Кабел Лента Замена за i Pad Воздух 2 9.7 инч.вкл. 2 x Шрафцигер.Сеопфатен Сет : Ова MMOBIEL Јачина на звук Копче Конектор Флекс Кабел Замена за Контрола на вашиот Волумен копчиња.Компатибилност : Компатибилен само со i Pad Воздух 2 9.7 инчен A1566 A1567 Серија Важно : ве Молиме проверете го Бројот на Моделот пред купување на овој Објект.Ќе најдете го Бројот на Моделот на задната страна на вашиот уред (видете производ слики од лево).Лесен за Инсталација : Комплет Содржи сите Алатки што Ви треба за да ја Промените Јачината Flex кабел Лента.Без лемење потребно.Висок квалитет на производот од страна на MMOBIEL : Сите делови се тестирани пред пратката, Објект на Залиха!.Високо квалитетна Професионална комплет : Јачина на звук Копче Flex Кабел Лента Замена за i Pad Воздух 2 9.7 инч.вкл. 2 x Шрафцигер Сеопфатен Сет : Ова MMOBIEL Јачина на звук Копче Конектор Флекс Кабел Замена за Контрола на вашиот Волумен копчиња Компатибилност : Компатибилен само со i Pad Воздух 2 9.7 инчен A1566 A1567 Серија Важно : ве Молиме проверете го Бројот на Моделот пред купување на овој Објект.Ќе најдете го Бројот на Моделот на задната страна на вашиот уред (видете производ слики од лево), Лесен за Инсталација : Комплет Содржи сите Алатки што Ви треба за да ја Промените Јачината Flex кабел Лента.Без лемење потребно.Висок квалитет на производот од страна на MMOBIEL : Сите делови се тестирани пред пратката, Објект на Залиха!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти