.

.

New
HQB-ЅВЕЗДА Home Копчето Компатибилен со iPad 6 2018 / iPad 5 2017 9.7 инчен со Flex Кабел Конектор +Протезата со Заптивка и Водоотпорен Прстен(Бела)

HQB-ЅВЕЗДА Home Копчето Компатибилен со iPad 6 2018 / iPad 5 2017 9.7 инчен со Flex Кабел Конектор +Протезата

DEN 191.76

Стока
Достапно.

Компатибилен со i Pad 5 5 Генералот 2017 (A1822 A1823)и i Pad 6 6 Генерација 2018 (A1893 A1954) 9.7".Со замена на home копчето собранието, вие постојано ќе го изгуби Отпечаток Допир ID функција.Допир ID функционалност ќе НЕ работат и не можат да бидат вратени, бидејќи тоа е единствен спарување со секој уред.За безбедноста причина, само оригиналниот home копчето сензор на допир ќе работат за вашиот ipad.Не упатство за инсталација вклучени.Сепак се повеќе видеа се достапни на You Tube.Лесно ќе го замени вашиот погрешни,напукнато или скршено едно ,продавачот да го потсети дека треба да го замени тоа во исклучена состојба.Вклучувајќи : 1-Home Копчето со Flex Кабел конектор Загради Копче Капа Најлон 1 - Гумена Заптивка 1 - Водоотпорен Прстен.Овој производ се тестирани пред превозот.HQB-ЅВЕЗДА Home Копчето Компатибилен со i Pad 6 2018 / i Pad 5 2017 9.7 инчен (Црна) Со Flex Кабел Конектор +Протезата со Заптивка и водоотпорен прстен.

Детали

Свеж

Избор на клиенти