.

.

New
CHENZHIQIANG Мобилен Телефон Замена на Сензор и Микрофон Flex Кабел Лента Замена за Sony Xperia Tablet Z / SGP311 / SGP312 / SGP321

CHENZHIQIANG Мобилен Телефон Замена на Сензор и Микрофон Flex Кабел Лента Замена за Sony Xperia Tablet Z / SGP311

DEN 688.08

Стока
Достапно.

Бренд Нови Оригинални со Висок Квалитет : Сите наши предмети биле тестирани и се прегледуваат и еден по еден пред превозот, Лесно да се инсталира.Најдобри замена на делови за вашиот избор.Сензор и Микрофон Flex Кабел Лента за Sony Xperia Tablet Z / SGP311 / SGP312 / SGP321. Поправка со овој замена дел, ќе добиете совршен како оригинални фотографии и видео записи за ефективно повторно.Ајде да уживате во прекрасна ефикасна DIY поправка !За product1. Сосема нов и висок квалитет на сензорот и микрофон flex кабел лента замена за Sony Xperia Tablet Z / SGP311 / SGP312 / SGP321 2. Замени скршен, оштетени или не-работната точка, со нов one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти