.

.

New
Youanshanghang Машина Поправка Делови Замени Медиум Плоча Конектор Флекс Кабел за Galaxy Tab S5e / СМ-T725

Youanshanghang Машина Поправка Делови Замени Медиум Плоча Конектор Флекс Кабел за Galaxy Tab S5e / СМ-T725

DEN 1464.00

Стока
Достапно.

Медиум Плоча Конектор Флекс Кабел за Galaxy Tab S5e / СМ-T725. 1. Медиум плоча конектор флекс кабел лента замена за Samsung Galaxy Tab S5e / СМ-T7252. Замени скршен, оштетени или не-работната точка, со нов one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти