.

.

New
Youanshanghang Поправка Делови Замени/Замена на матична Плоча Flex Кабелот за Nokia 3.1

Youanshanghang Поправка Делови Замени/Замена на матична Плоча Flex Кабелот за Nokia 3.1

DEN 1718.40

Стока
Достапно.

Плоча Flex Кабелот за Nokia 3.1. 1. Плоча flex кабел лента замена за Nokia 3.12. Замени скршен, оштетени или не-работната точка, со нов one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти