.

.

New
YANGJIE Најдобри Замена на Делови Сензор и Микрофон Flex Кабел Лента Замена за Sony Xperia Tablet Z / SGP311 / SGP312 / SGP321

YANGJIE Најдобри Замена на Делови Сензор и Микрофон Flex Кабел Лента Замена за Sony Xperia Tablet Z / SGP311

DEN 247.20

Стока
Достапно.

Мобилен Телефон Сензор Flex Кабел.Телефон Резервни поправка делови.Телефон Замена.Резервни Делови.Висок Qualiay Сензор Flex Кабел.Замени скршен или нефункционален објект со нова.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.За product1. Сосема нов и висок квалитет на сензорот и микрофон flex кабел лента замена за Sony Xperia Tablet Z / SGP311 / SGP312 / SGP321 2. Замени скршен, оштетени или не-работната точка, со нов one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти