.

.

New
Деца Предници Лажици 2 Поставува Нерѓосувачки Челик Бебе Предници и Лажици Сребрениот Групи - Дете Прибор Наменета за Самостојно Хранење Flatware Сет со Патување Сметк

Деца Предници Лажици 2 Поставува Нерѓосувачки Челик Бебе Предници и Лажици Сребрениот Групи - Дете Прибор Наменета

DEN 239.76

Стока
Достапно.

PP. ????Пакет се Вклучени : 2 во сетови ( 2 лажици+2 предници во 2 патување случаи). ????Специјален дизајн- нога лажица ,тоа е да се избегне допир десктоп директно да се обезбеди хигиена и чиста. ????Родителите повеќе не се грижите за јадење проблеми.нашите деца прибор големина исполнат научни дизајн за бебе уста, која може да ги задоволи бебе јадење мерка, избегнете голтање премногу храна - Одлично за вашите бебиња учење авто-feed. ????Круг 316 од не ' рѓосувачки челик лажица совети : Грижиме за бебе уста лесно да јадат храна , анти-пропадна ПП се справи со симпатична перформанси. ????Совршен за патување : Надградба на патната случаи им даде на нашите производи хигиенски чиста и здрава заштита ,Само стави ја во вашето бебе торба, вашето бебе прибор сепак ќе остане светкавиот. 2 лажици+2 предници + 2 патување случаи во подарок пакет.Подарок Пакет Димензии : 5.6*2.7*2 инчи.Симпатична пакет прави овој сет совршен како подарок.Без разлика дали на патување или на училиште, Timoch нерѓосувачки челик бебе прибор е најдобро да се избере за вашето дете .Лесно да лажичка храна надвор од сад, нашиот дизајн е, исто така, може да се обезбеди тоа не е премногу длабоко за да се наштети на бебето устата.Бебето вилушка tines се ефективни за да ги собереш на храна, но не премногу остар за да се заштитат отпадоци нежни прсти.Два комплети на садови се во случаите така може да се земат двете од нив одат надвор.Издржливи нерѓосувачки челик совети се машина за миење садови безбедно ,нашите производи кои се од највисок квалитет и нема штетни материи.Бебе табела манири започнува од Timoch безбедно јадење во собата и вие само може да се обиде на движење на животните.

Детали

Свеж

Избор на клиенти