.

.

New
Ganz Дома Décor LED Flameless Восок Столб Свеќа слонова коска со Вграден Тајмер (3x8)

Ganz Дома Décor LED Flameless Восок Столб Свеќа слонова коска со Вграден Тајмер (3x8)

DEN 959.76

Стока
Достапно.

Класичен облик на врвот.Боја : Бела.Димензии : 3" Кол.x 8" H. Класичен Врвот; Патентиран Дизајн; Направени од Вистински Восок; Изградена во 5 часа тајмер и далечински подготвени; Бара 2 D Батерии (се продава одделно); мин. 500 часа се кандидира време.

Детали

Свеж

Избор на клиенти