.

.

New
Злато Flameless Столб Свеќи - 3 Инчен Дијаметар, 3 Pack, Треперење 3D Пламен со Фитил, Батерија Управувана, Вистински Восок, Рамадан Оркестарот, Далечински Управувач & Тајмер

Злато Flameless Столб Свеќи - 3 Инчен Дијаметар, 3 Pack, Треперење 3D Пламен со Фитил, Батерија Управувана,

DEN 959.76

Стока
Достапно.

ЗЛАТО СВЕЌИ - Овој класичен 3 пакет на столб свеќи карактеристики на мат злато заврши кој додава елегантен стил во вашата партија украси или дома декор.Совршен за секојдневна оркестарот, Рамадан, свадби, housewarmings, и сите специјални настани Димензии : 3x4, 3x5, 3x6. LIFELIKE ПЛАМЕН - Заборавајте рамен, лажни пламен!На Lamp Lust Бесконечност Фитил колекција карактеристики реални 3 D пламен со црна фитил.На топло бела, треперење на светлината изгледа како вистинска работа.ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ - Користете вклучени далечински управувач за да се префрлите од стабилна светлина да трепери.4 / 8 часовен тајмер поставка ќе се претвори свеќи и исклучување, во исто време секој ден.ALL INCLUSIVE - Секој столб свеќа е напојува од страна на 2 АА батерии, кои се вклучени во сетот.Вашиот свеќи ќе пристигне во убава, giftable пакување совршен за секоја прилика.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Нашите НАС-врз основа на тимот за поддршка може да се постигне преку телефон или продавачот пораки со било какви прашања.На Бесконечност Фитил Злато Свеќа Поставите има 90 дена Гаранција.На Бесконечност Фитил Колекција на flameless свеќи е триумф на иновативни и креативни дома декор.Секоја свеќа е прелиена со црн фитил и неверојатно реални пламен.Оваа драматична детали прави на Бесконечност Фитил Свеќи совршен за секојдневна или посебни прилики како свадби, годишнини, housewarmings, и вечера партии; неверојатна во реалниот живот и фотографирањето убаво.Ова свеќа сет вклучува три елегантно текстура златна свеќи во неверојатни височини и удобен шест-копчето на далечинскиот управувач.Ова свеќа во собата е убава, разновиден прилог на било оркестарот, фали вистински-восок надворешноста заврши со уникатна текстура и неутрален, мат златна боја.Класичен станот-топ дизајн и вклучени далечински со тајмер направи Бесконечност Фитил идеален подарок за родендени, колеџ домови, housewarming, или за младенците цел во вашето семејство.Место меѓу растенија, за да ги истакнуваат со флорални централен, група заедно на страна на маса или mantel, дистрибуирате или околу една соба за да се донесе еден допир на расположи. (3) Свеќи (6) АА Батерии (2 По Столб) (1) Далечински (1) Производ Прирачник.Рачно изработени злато заврши, мали гребнатини на производот се да се очекува.

Детали

Свеж

Избор на клиенти