.

.

New
Homeimpro Градина Сончевата Светлина Месечината Сончевата Светлина и Треперење Flameless Свеќа Соларни Фенер

Homeimpro Градина Сончевата Светлина Месечината Сончевата Светлина и Треперење Flameless Свеќа Соларни Фенер

DEN 623.76

Стока
Достапно.

Овој соларен погон градина светлина трошоци во текот на денот (обезбеди прекинувачот е во "ON" позиција) и да се сврти на автоматски во текот на ноќта до 6 часа, кога целосно наполнета.Трајни изградба и временските отпорни функција на градина соларни светилки обезбедува долготрајни перформанси под повеќето временските услови.Дизајн со Топло Бела LED диода.Одразот на моделот е убава доволно за да создадете романтична атмосфера.Одлично за декорирање на вашиот пат,градина,тревник или двор.Кога ќе го примите соларни светилки, ве Молиме Притиснете на копчето за, Отколку да се држи на соларен панел во темнината за да проверите дали светлата ќе светне или не.

Детали

Свеж

Избор на клиенти