.

.

New
Батерија Чај Светла Свеќи,Танцување Пламен се Движат Фитил Реални LED Tealight со Тајмер,Далечински Управувач Flameless Треперење Мали Votive Свеќа за денот на Благодарноста/Б?

Батерија Чај Светла Свеќи,Танцување Пламен се Движат Фитил Реални LED Tealight со Тајмер,Далечински Управувач

DEN 1079.76

Стока
Достапно.

【Батерија се Движат Фитил Чај Светла 】 Овие led tealight свеќи се батерија, вие не треба заменете ги батериите.Само наполнете ги со полнење база, лесно да се наплатат сите електрични свеќа светилки на едно време.Заштеда на енергија Ако осветлувањето е прилагодена на највисок, свеќа може да работи за околу 12 часа. 【Далечински Управувач Votive Свеќи】 Со безжичен далечински управувач (батеријата вклучена).Можете исто така да ги контролира интелигентно,со користење на далечинскиот управувач во опсег од 5-8 метри, Далечински Контрола ви овозможува да поставите тајмер на вашиот лажен чај светла свеќи по 4 H, 5 H, 6 H, или 8 H, а можете дури и време за нив да автоматско исклучување;адаптација или режим на светлината;On/Off прекинувач за секоја свеќа светлина.Секоја ПРЕДВОДЕНА чај светлина свеќа е целосно и точно тестирани, голема изглед свеќи за секаде. 【Реални Романтична Движат Пламен Tealights Декорација】 Flameless чај светла свеќи функција реални бараат flameless чај светла свеќи на пазарот.Реална ефект.Оваа реална танцување се движат фитил пламен чај светла votive свеќи може да се користи како голем дар, како и прекрасен сет за свој дома декор и, исто така, за ресторан, канцеларија, црква, свадби, вечерата на маса,внатрешна/надворешна партии, детски соби и декорација на Божиќ/Благодарноста. 【Безбедно за Деца, домашни Миленици, Пензионери : 】 Движат Пламен Фитил, Реални танцување пламен, Направи свеќа lifelike.На votive свеќа светилки се направени од страна на ПП материјал, отпорни на топлина, не-токсични и electrically изолирани, многу побезбеден за вашите семејства.Да се биде компактен&корозија-отпорни, на батерија LED свеќи може да се користи за долго време. 【Пакетот Вклучува】 12 x LED Tealights, 2 x полнење на база на 2 x USB Кабел, 1 x далечински управувач со Тајмер(Батеријата вклучуваат),1 x Прирачник за Корисникот.Батерија,Flameless, треперење, тајмер, 10-копче remote Tea Светла Големина : 1.45"Кол x 1.9"Висина.Светла Боја : Топло светло.

Детали

Свеж

Избор на клиенти