.

.

New
30 КОМПЈУТЕРИ Flameless LED Коси Свеќи Батерија Управувана Елка Свеќа Светилки Електрични Лажни Свеќи со Далечински Тајмер Совршен за Одмор Дома Градина Свадба Партии Ор

30 КОМПЈУТЕРИ Flameless LED Коси Свеќи Батерија Управувана Елка Свеќа Светилки Електрични Лажни Свеќи со Далечински

DEN 1151.76

Стока
Достапно.

Клипот : Клипот на свеќи за Божиќ дрво, Железо рамка декорација,или potted растенијата.ПАКЕТ : 30*LED прозорец свеќи(Батерии не се вклучени) , 30*клипови,30*водоотпорен прстени, 1*далечински управувач, 1*прирачник за корисникот.Материјал : ABS,Пластични.СОВРШЕН ДЕКОР & ПОВЕЌЕКРАТНА употреба : Овие LED прозорец свеќи се идеални за сите вашите посебни настани и церемонии, тие може да се широко се применува за Божиќ, свадба, забава, денот на благодарноста, ноќта на Вештерките Ден можете лесно може да го закачите на нив да елка, лустери,Candelabra, венци, трева или други објекти што сакате да ги красат.Реална треперење се направи нашите led коси свеќи изгледа како вистински свеќи.Првиот елемент од крушка главата и да ја инсталирате АА батерија во свеќа тело, позитивен electrode нагоре.Големина : 0.8 cm)Кол x 4"(10. "+" или "-" копчето, ја прилагодите светлината на светлината.Убав далечински LED коси свеќи со сигурен квалитет, мала тежина, водоотпорен функција, удобен контрола.5 cm)Висина."+" или "-" копчето, ја прилагодите светлината на светлината".ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ & ТАЈМЕР ФУНКЦИЈА:Нашата Елка Свеќа Светилки доаѓа со далечински управувач. 1*прирачник за корисникот. "ЗА" или "ИСКЛУЧЕН" копчето, вклучете или исклучете го свеќи.Знак на класичен одмор décor, тие врати магијата на свеќи дрвја.8 cm)Кол x 4"(10.Можете да контролирате LED flameless свеќи ВКЛУЧИ/ИСКЛУЧИ, треперење на владата (брзо или бавно ), светлината на светлината (зголемување или намалување). 1*далечински управувач.Топла светлина сјај создава романтична атмосфера кога се користи како вечера, забава, свадба, роденден, домашна декорација.5 см) Height Color : Ivory Material : ABS,Plastic Battery : 1x AA батерии на светлината (не се вклучени)Клип : Клипот на свеќи за Божиќ дрво, Железо рамка декорација,или potted растенијата.Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Тајмер" копчето, свеќа светилки држи 8 часа и 16 часа исклучување на секои 24 часа.Ако не го користите конус свеќа светлина за долго време, ве молиме да го отстраните кристал сијалица, и отстранете ја батеријата за да го спаси животот на батеријата.

Детали

Size:
0.7(1.8cm)Dia x 4(10.5cm)Height
Свеж

Избор на клиенти