.

.

New
Отворено Соларен Погон Свеќи - Голем LED Flameless Столб, 4 Инчен Дијаметар, Треперење Топло Бела Светлина, Мрак за да се Зора Тајмер, Батерија Вклучени - Сет од 3

Отворено Соларен Погон Свеќи - Голем LED Flameless Столб, 4 Инчен Дијаметар, Треперење Топло Бела Светлина,

DEN 1079.76

Стока
Достапно.

СОЛАРЕН ПОГОН : Светло до вашиот летен со мрак-да-зората свеќи!Овие класични столбови вклучи автоматски во ноќта и ќе остане на за 8+ часа.Полнење батерии вклучени.Крупните : Вклучува 3 столб стил свеќи во бела смола.Различни пакет е совршен за централен отворен свадба, лето партија или на СКАРА.Димензии : 4x4, 4x6, 4x8. ВОДООТПОРНА : Номинална IP34 за надворешна употреба во сите временски услови.Екранот на вашиот патио маса, тремот чекори или прозорец sill без да се грижиш за дожд.ТОПЛО БЕЛА СЈАЈ : Секој отворено свеќа содржи еден треперење, топло бела LED за реална осветлување ефект.Температура на бојата : 2700k.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Нашата НАС-врз основа на поддршка на корисниците на тимот може да се постигне преку телефон или продавачот пораки.Оваа 3-Пакет на Соларен Пластични Свеќи има 90-Ден Гаранција.Нашите поставување на соларни свеќи карактеристики асортиман на три flameless столбови кои се користат ентериер соларен панел за да расветли еден топли, бели LED светло.Сонцето recharges на батерии во текот на денот, така што вградениот сензор може да се претвори светлината автоматски се вклучува во мрак, ви нуди топол сјај и во текот на ноќта.Безбедно за деца и домашни миленици, пушите faux свеќи додадете на пошироката околина на било градина, двор, или надвор настан.Ве молиме имајте во предвид : Свеќи се дизајнирани за употреба во дожд, но не треба да биде целосно потопен или се користат во екстремни временски услови. (1) 4" со 4" Flameless Столб Свеќа (Бела) (1) 4" 6" Flameless Столб Свеќа (Бела) (1) 4" 8" Flameless Столб Свеќа (Бела) (3) АА Акумулатори (1 По Столб) (1) Производ Прирачник.

Детали

Свеж

Избор на клиенти