.

.

New
AMBF WE50S66X8T-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Тефлон О-Прстен

AMBF WE50S66X8T-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен

DEN 7883.04

Стока
Достапно.

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.

Детали

Свеж

Избор на клиенти