.

.

New
AMBF WE1S8EX6S-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, 226/Заврши Крајот Капи Силикони О-Прстен/Заптив?

AMBF WE1S8EX6S-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина,

DEN 12466.08

Стока
Достапно.

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.

Детали

Свеж

Избор на клиенти