.

.

New
AMBF WC100S64X8T-25 Спб. String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Тефлон О-Прстен/Зап?

AMBF WC100S64X8T-25 Спб. String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен

DEN 7882.80

Стока
Достапно.

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.

Детали

Свеж

Избор на клиенти