.

.

New
AMBF WN10M24X9-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 10 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, Двојно Отворен крај GasketNo О-Прстен/Заптивка (Пакувањ?

AMBF WN10M24X9-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 10 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен

DEN 11977.20

Стока
Достапно.

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 4.5 Inc OD 9.75 Инчен Должина, Micron Оценка : 10 Micron.End Cap & Заптивка : Двоен отворен крај Заптивка Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Детали

Свеж

Избор на клиенти