.

.

New
Професионални Замена Јастуци за Agfa Ansco Универзална 5x7 Филм Голем Формат(црвено)

Професионални Замена Јастуци за Agfa Ansco Универзална 5x7 Филм Голем Формат(црвено)

DEN 1438.80

Стока
Достапно.

Производ : 5x7 дното.Погоден за : Agfa Ansco Универзална 5x7 голем формат камера.Материјал : Два слоја синтетички влакна текстил, со специјален слој за да се избегне светлина истекување.Јастуци боја : црвена.Гаранција : Една година.Производ : 5x7 дното.Погоден за : Agfa Ansco Универзална 5x7 голем формат камера.Материјал : Два слоја синтетички влакна текстил, со специјален слој за да се избегне светлина leakage Bellows боја : red Warranty : Една година.

Детали

Свеж

Избор на клиенти